.

OTO ARAÇ KALDIRMA LİFTİ

Oto Servisinde çalışanların ve işletmenin güvenliği açısından oto kaldırma lifti çok büyük önem arz eder. Araçların kontrolden geçirilmesinde veya onarımında oto kaldırma lifti işletmenin can damarıdır.


Araç kaldırma liftleri genelde iki veya dört kolonludur. Otomobillerin ve hafif ve orta ağır sınıf ticari araçların bakımlarında kullanılılırlar. Genel olarak oto tamirhaneleri ve servisleri tarafından kullanılırlar.


İş üretkenliğini arttırmak amacı ile üretilen araç kaldırma liftlerinin, kaldırma kapasitelerine göre, hafif, orta ve orta ağır sınıf ticari araç grubuna ve bütün motorlu araçlara yönelik çok çeşitleri vardır. Platformlu ve platformsuz kolon seçeneği ile imalat yapmaktayız.


Oto araç kaldırma liftlerinin çelik halatları, zincirleri, kancaları, sapanları, kasnakları, frenleri ve otomatik durdurucuları kaliteli malzemelerden üretilir.


Her iki kaldırma sütunu arasındaki güç ve hareket iletişimini sağlayan mekanızma sistemi vardır. Emniyet sisteminde Blokajlı vidalı mil, emniyet somunu ve emniyet mandalından oluşan, 3'lü emniyet sistemi mevcuttur.


Sağlam ve dengeli taşıyıcı kolonlar, ana somunda otomatik yağlama sistemi, geçmeli uzatmalı kol uçları ile uzun ömürlü ve kolay kullanım sağlar.