.

HAKKIMIZDA

KONYA LİFT; Konya'da oto araç kaldırma liftlerinin imalat, satış ve montajı alanında faaliyet göstermektedir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Oto Servisinde çalışanların ve işletmenin güvenliği açısından oto kaldırma lifti çok büyük önem arz eder. Araçların kontrolden geçirilmesinde veya onarımında oto kaldırma lifti işletmenin can damarıdır.

Ürün Halkamızın İçinde;

Platformlu Oto Araç Kaldırma Liftleri ile Platformsuz Oto Araç Kaldırma Liftleri yer almaktadır. Araç kaldırma liftleri genelde iki veya dört kolonludur. Otomobillerin ve hafif ve orta ağır sınıf ticari araçların bakımlarında kullanılılırlar. Genel olarak oto tamirhaneleri ve servisleri tarafından kullanılırlar.

İş üretkenliğini arttırmak amacı ile üretilen araç kaldırma liftlerinin, kaldırma kapasitelerine göre, hafif, orta ve orta ağır sınıf ticari araç grubuna ve bütün motorlu araçlara yönelik çok çeşitleri vardır. Platformlu ve platformsuz kolon seçeneği ile imalat yapmaktayız.

Misyon;

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak

Vizyon

Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

oto kaldırma lifti, araç kaldırma lifti, sutünlu oto araç kaldırma lifti, platformlu oto araç kaldırma lifit, platformsuz oto araç kaldırma lifti, oto araç kaldırma lifti imalatı,